Kolay Seo

Kullanıcı Politika Kaynakları John Brown yazısı

16.05.2019
465
Kullanıcı Politika Kaynakları John Brown yazısı

Kullanabileceğiniz politika kaynakları

11 Şubat 2019, Pazartesi Yayıncılarımızın başarılı olmalarına yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapmak istiyoruz.

İçeriğe para kazandırmak için AdSense platformunu sağlamanın ötesinde, politikaları, en iyi uygulamaları ve ürün değişikliklerini yayıncılarımıza ilettiğimiz çeşitli kanallar sunuyoruz.

Hangi kaynaklar mevcut?

Mesajların ve bilgilerin iletilmesinde tercih edilen yöntemler söz konusu olduğunda, bir boyutun yayıncılar için uygun olmadığını biliyoruz. Yayıncılara politika bilgisi sağladığımız birkaç platform var.

İlk önce, Politika Yardım Merkezi Mevcut . Yardım Merkezi aracılığıyla yayıncılar, tüm AdSense program politikalarını, içerik politikaları, reklam uygulama politikaları, web yöneticisi yönergeleri ve daha fazlası gibi belirli alanlarla ilgili ayrıntılı bilgilerle görüntüleyebilir.

Sonra, biz birDiğer yayıncıların AdSense politikalarını daha iyi anlamalarına yardımcı olma konusunda tutkulu olan deneyimli uzman yayıncılardan oluşan AdSense Forumu . Burada, önceki konuları inceleyebilir veya soru gönderebilir ve topluluktan geri bildirim alabilirsiniz.

Ayrıcametin üzerinden video tercih eden yayıncıların sorularını yanıtlamak için yatırım yapmak için bir yatırım yaptığımız bir platform olan AdSense YouTube kanalımız da var. Bu kaynağı gelecek yıl boyunca sık sık güncellemeyi planlıyoruz.

Büyük politika değişiklikleri için Inside AdSense blogumuzu inceleyin, genellikle önce güncellemeleri yayınladığımız yer. ( Sayfa ingilizce olarak yayındadır. Ortak tuzaklardan kaçınmak, geliri artırmak ve politikaya uygun kalmak için pratik tavsiyelerin yanı sıra AdSense’ten en iyi uygulamaları yayınlayan Google çalışanları mevcuttur. Ayrıca, yayıncılar için yararlı olabilecek sektör sürücüleri hakkında güncellemeler de sunacağız. 

Ve daha yakın bir zamanda Facebook ve Twitter’daki AdSense sosyal kanalları aracılığıyla mesajlaşmalarımızı büyütmeye çalıştık . Genel olarak, bu yayınlar, AdSense blog’umuzda yayınladığımız bir güncellemeyi ve bu kaydın bağlantısını da tekrarlar.

Son olarak, konferanslarda sık sık konuşur ve dünya çapındaki ofislerimizde yayıncı etkinliklerine ev sahipliği yaparız. Bu etkinliklerde, program politikalarımızı tartışıyor ve sizden şahsen geri bildirim alıyoruz. Bu geri bildirim değerlidir ve ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılamak için ürünlerde, politikalarda ve politika uygulamalarında değişiklik yapılmasına neden olmuştur.

Google’ın tüm bu kaynakları sağlaması neden önemlidir?

İlk önceliğinizin içerik oluşturmak ve işinizi büyütmek olduğunu biliyoruz. Başarılı olmanıza yardımcı olmak için üzerimize düşeni yapmak istiyoruz, bu nedenle politikalarımızı size en uygun şekilde anlamanıza yardımcı olacak birçok platform sağladık. Basitçe söylemek gerekirse: Politikalarımızı anlamanıza yardımcı olmak için doğru zamanda, doğru zamanda ve doğru yerde kaynak bilgisini sağlamak istiyoruz.

Ayrıca, geri bildirimde bulunmak için birkaç yolunuz olduğundan emin olmak istiyoruz. Google ofislerinde yayıncı etkinliklerimiz bunun için harika bir fırsat. Ek olarak, Yayıncı Politika İletişimi’ni temsil eden tüm görevim politikalarımıza ve sizden politika ekibine bir geri bildirim döngüsü oluşturuyor.

İletişim dinlemeyi içerir

İletişim iki yönlü bir caddedir. Yayıncıların politikalarımızı daha iyi anlamaları için birkaç platformda geri bildirimlerinizi dinledik ve birkaç yöntem yarattık. Sizinle her zaman en iyi şekilde çalışabilecek şekillerde etkileşim kurmaya çalışacağız. Başarılı olduğunuzda başarılı oluruz. Lütfen politikalarımızı size nasıl daha iyi iletebileceğimizi bize bildirin.

John Brown
Yayıncı Politikası İletişimi Başkanı

Kaynak = https://adsense.googleblog.com/

Trrehber com Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kolayseo.com Bir Cs3net Kuruluşudur